Profi Financie

"So službou Profi Financie od spoločnosti Profi Broker mám od teraz svoje financie pod kontrolou."

Profi Financie

Produkty na finančnom trhu sa neustále menia. Preto pre bežného človeka spravovať svoje financie a dosahovať profit je náročné. Študovať trendy, sledovať analýzy, vychádzať zo skúseností, oboznamovať sa s podrobnosťami produktov a porovnávať podmienky – to vyžaduje čas, úsilie a odbornosť. Predstavte si však, že vy svoj vzácny čas trávite s rodinou a priateľmi a zároveň využívate výhody privátnej služby - služby od profesionálnej spoločnosti, ktorý na finančnom trhu obhajuje vaše záujmy sedem dní v týždni.

Našou prioritou je vždy klient a jeho záujmy. Našim cieľom je aby klient využíval produkty z finančného trhu tak aby boli pre neho prínosom a nie záťažou. So službou Profi Financie klient získa komplexnú analýzu svojich financií a výdavkov ako aj analýzu už uzatvorených produktov z finančného trhu, kde sa spolu s našim profesionálom pozrú detailnejšie na výhody produktu za ktorý si klient platí a aký prínos mu daný produkt môže priniesť. Našim hlavným cieľom je byť ku klientovi čo najbližšie aby sa vždy mohol obrátiť na nášho profesionála a dať si poradiť pri rozhodnutiach, ktoré pri zlých rozhodnutiach môžu stáť klienta tisíce eur.

Dôkladne zanalyzujeme vaše potreby a ukážeme vám, ako získať maximálny profit prostredníctvom nástrojov finančného trhu. Od teraz ste našli svojho finančného partnera na celý život, ktorý bude vždy obhajovať Vaše záujmy.

Ako vám vieme pomôcť?


Vy viete peniaze zarobiť, my vám vieme pomôcť ich zhodnotiť. V živote človeka sa vyskytne mnoho situácií, ktoré sa musia odzrkadliť aj v jeho finančnom plánovaní. My vám vieme pomôcť za každých okolností – v lepších aj náročnejších časoch.

  • Vypracujeme pre Vás analýzu Vašich osobných financií, kde vyhodnotíme či je to pre Vás výhodné alebo nie
  • Zabezpečíme Vám servis a pomoc pri riešení poistných udalostí
  • Budeme Vás pravidelne informovať a výhodnejších produktoch určených pre Vás kde môžete ušetriť ročne stovky eur
  • Zabezpečíme vás a vašu rodinu pre prípad nečakaných životných udalostí
  • Odporučíme vám najvhodnejší spôsob ochrany vášho majetku
  • Vypracujeme vám plán aktívneho vytvárania finančnej rezervy
  • Vypracujeme vám plán na zabezpečenie vysokého životného štandardu na dôchodku
  • Pomôžeme vám uľahčiť vašim deťom štart do života
  • Poradíme vám, ako sa stať investorom a zoznámime vaše peniaze s rôznymi investičnými nástrojmi