Profi Hypotéka

Vziať si tú správnu hypotéku je veľmi zodpovedné rozhodnutie, ktoré s vami zostáva dlhú dobu. Odporúčame vám, aby ste sa pri tomto vážnom kroku bezplatne poradili s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám v rozhodovaní pomôže.

Profi Hypotéka

S Profi Hypotékou naviac získate bezplatne:


01
  • Porovnanie všetkých ponúk financovania
02
  • Zohľadnenie individuálnych možností
03
  • Pomoc v celom procese vybavovania
04
  • Všetky rokovania s bankou vedieme za Vás a stojíme na Vašej strane!

Získajte s nami najvýhodnejšiu hypotéku na trhu!


Či už plánujete financovať nové bývanie, získať výhodnejší úver na bývanie namiesto existujúceho alebo nahradiť viacero úverov jednou hypotékou, tak naši Hypotekárny špecialisti sú pripravení Vám v celom procese pomôcť a poskytnúť Vám kvalitný hypotekárny servis.

Ako na to ?

  • KROK 1: Prvým krokom je vyplnenie a odoslanie základných údajov prostredníctvom vyplnenia Úverového dotazníka, na základe, ktorých Vám náš hypotekárny špecialista vypracuje ponuky.
  • KROK 2: Najneskôr do 24 hodín od odoslania Úverové dotazníka Vás bude kontaktovať náš poradca za účelom dohodnutia si osobného stretnutia.
  • KROK 3: Na stretnutí náš hypotekárny špecialista zistí Vaše aktuálne potreby a požiadavky a na základe ktorých vyberie pre Vás tú najvýhodnejšiu ponuku na trhu.
  • KROK 4: Pokiaľ budete súhlasiť , príde k uzatvoreniu zmluvy a Vaša hypotéka je hotová.

Prečo riešiť hypotéku s nami?


Všetky banky na jednom mieste

Naši klienti okrem iného získajú dobré riešenie financovania a poradenstvo. Naši klienti po spätných väzbách od nich často krát kladne hodnotili hlavne čas. Pretože po stretnutí s našim Hypotekárnym špecialistom mali vypracovanú ponuku financovania najneskôr do 24 hodín, pričom keby si to riešia sami tak musia obiehať niekoľko bánk a aj tak nevedia presne na koho sa v danej banke obrátiť. Do spolupráce s nami vstupujú kvôli nižším úrokovým sadzbám, ale aj kvôli zníženiu celkových vedľajších nákladov napr. na znalcov, bankové poplatky a pod.

Pre mnohých klientov je však omnoho dôležitejší komfort a pohodlie pri vybavovaní hypotekárneho úveru , ktorý im služba Profi Hypotéka poskytuje. Na jednom mieste nájdu všetko, čo je k vybaveniu hypotéky potrebné. Nemusia navštevovať rôzne úrady (banky, poisťovne, katastre...), ale najmä sa nemusia obávať, či všetko spravili správne a či na niečo nezabudli. Jedno unáhlené a nesprávne rozhodnutie môže stáť stovky eur, čo je naozaj zbytočné. Naši hypotekárny špecialisti vás hravo prevedie všetkými úskaliami hypotekárneho financovania a pripravia pre Vás Hypotéku na kľúč.

Ako pracujeme?


Prečo by ste mali chodiť po jednotlivých bankách sami , keď ideálne riešenie vašej hypotéky sa dá nájsť na jednom mieste za pomoci našich kvalifikovaných a skúsených Hypotekárnych špecialistov? Profi Hypotéka Vám ponúka odbornú konzultáciu a kompletný administratívny servis, ak si vyberáte hypotekárny úver.


Zároveň Vám šetríme čas, starosti a zbytočné chyby, ktorých sa môžete dopustiť. Urobíme všetko preto, aby mala Vaša hypotéka nielen tie najlepšie možné parametre, ale aby jej vybavenie bolo jednoduché, rýchle a bez starostí.


Hypotéka s sami je jednoduchá, rýchla a bez starostí.

Užitočné informácie


Prečítajte si aj ďalšie praktické informácie pri čerpaní hypotéky.