Pre podnikateľov

Našim klientom poskytujeme komplexné finančné služby aj v oblasti podnikania. Úlohou je zabezpečiť zamestnancom komplexné finančné riešenia vo všetkých oblastiach života s hlavným dôrazom na úsporu a zrozumiteľnosť. Vďaka nášmu balíku starostlivosti, neustálej dostupnosti podporných služieb a tímu vyškolených konzultantov, sa každý zamestnanec rýchlo zorientujete vo svete financií.

V prípade, ak má náš klient zamestnancov, tak jeho zamestnanci majú možnosť využiť náš Sociálny program. Služby sociálneho programu poskytujeme prostredníctvom našich konzultantov priamo na našich pobočkách, vo firme zamestnávateľa alebo majú možnosť využiť individuálnu návštevu nášho konzultanta podľa dohodnutého termínu. Úlohou sociálneho programu je byť k zamestnancom bližšie a vysvetliť im finančné produkty a nastaviť ich v ich prospech.

Sociálny program umožní Vašim zamestnancom:
  • vyriešiť všetky požiadavky týkajúce sa poistenia, úverov, lízingu a akýchkoľvek iných finančných produktov na jednom mieste
  • ušetriť významnú časť mesačných výdavkov na hypotékach, úveroch a poistení
  • využívať rozšírené asistenčné služby od našich klientských pracovníkov a právnika
  • získať exkluzívne benefity dojednané u našich finančných partnerov
  • získať prístup k praktickým informáciám a vzdelávaniu o finančnom trhu

Firemný partner ako spoločensky zodpovedný zamestnávateľ


Sme presvedčení, že možnosť využívať služby Sociálneho programu je benefit, ktorý zamestnancovi šetrí nielen peniaze a čas, ale tiež zlepšuje jeho porozumenie pre základné otázky finančného trhu.

Máme záujem, aby zamestnanci pozitívne vnímali úlohu zamestnávateľa pri implementácii Sociálneho programu. Preto je súčasťou našej činnosti prezentácia firemného partnera ako spoločensky zodpovedného zamestnávateľa a Profi Podnikateľa.

Našim firemným klientom prinášame možnosť ako sa lepšie zorientovať na finančnom trhu a využitia finančných produktov tak aby boli prínosom pre ich podnikanie a zároveň aby kládli dôraz na úsporu a elimináciu rizika pri ich podnikaní. Ako napríklad rôzne druhy podnikateľkých poistení, úverov, leasingov a pod. Našim firemným klientom zabezpečujeme aj servis a analýzu ich zmlúv , ktoré majú uzatvorené a vďaka našim technológiám ich vždy upozorníme na lepší produkt na trhu alebo sa snažíme vyjednať pre nich exkluzívne podmienky. Pomáhame im aj pri likvidácii poistných udalostí a ako pridanú hodnotu majú možnosť využiť nášho firemného právnika , ktorý im bude k dispozícií. Medzi našim klientom a našou spoločnosťou tak vzniká dlhodobé partnerstvo založené na korektných vzťahoch a dôvere.

Pozrite si časť spoločností, ktoré sa rozhodli využiť naše služby tu:

SG Security s.r.o.
SG Security s.r.o.

www.sgsecurity.sk

JM Cars service
JM Cars service

www.servis-aut.sk

Aquaservis.sk
Aquaservis.sk

www.pitnyrezim.info

ORIW - unikátne softvérové riešenia
ORIW - unikátne softvérové riešenia

www.oriw.eu

Chateau Oponice
Chateau Oponice

www.chateauappony.sk

KNIHA.sk
KNIHA.sk

www.kniha.sk