Profi Reality

Ako pracujeme

Ako pracujeme


1. OSOBNÉ STRETNUTIE A ANALÝZA DÔVODOV PREDAJA

Na osobnom stretnutí si spoločne rozoberieme Vašu súčasnú situáciu a budeme sa snažiť pochopiť Vašu potrebu pri predaji alebo prenájme Vašej nehnuteľnosti. Následne spoločne pripravíme najvýhodnejšiu stratégiu pri predaji tak aby vyhovovala Vašim požiadavkám.

2. NÁBOR NEHNUTEĽNOSTI A CENA

Veľmi dôležitým atribútom bude stanovenie správnej predajnej ceny , ktorú nastavíte spoločne s našim maklérom, ktorý Vám vie poradiť predajnú cenu na základe vývoja cien na realitnom trhu. Na Vaše požiadanie Vám vypracujeme cenovú analýzu nehnuteľností vo Vašom okolí.

3. INZERCIA

Ďalším krokom k úspešnému predaju bude správna inzercia Vašej nehnuteľnosti , ktorú pre Vás zabezpečí Váš maklér. Spolupracujeme s najväčšími realitnými portálmi na celom Slovensku, kde Vašu nehnuteľnosť propagujeme čím zabezpečíme jej rýchlejší predaj

4. KOMUNIKÁCIA / ZMLUVNÁ DOKUMENTÁCIA

Našim cieľom je Vás odbremeniť starostí , ktoré súvisia s predajom a uľahčiť Vám tak celý proces. Preto komunikáciu s potencionálnymi klientmi vedie náš maklér , ktorý okrem toho nachystá pre Vás všetku zmluvnú dokumentáciu ktorá bude potrebná pri predaji.

5. SERVIS

Aj po úspešnom ukončení obchodu ostávame s klientom v kontakte a vieme mu poradiť aké náležitosti sú potrebné uskutočniť po predaji nehnuteľnosti.