Profi Reality

Profi reality - Pre developerov

Pre developerov


Nerobte pokusy na svojich projektoch. Ponúkame vám istotu a skúsenosť. Pri nových projektoch nie je miesto na pokusy a omyly. Šancu na dobrý dojem máte len jednu.

V dnešnej dobe je rozhodujúcim faktorom absolútna znalosť realitného trhu a prostredia. Váš realitný konzultant a agent musí mať REÁLNU skúsenosť s predajom a marketingom developerských projektov. Rovnako by mal mať potrebné zázemie a kontakty v danom regióne kde sa Developerský projekt má realizovať. Našou najväčšou výhodou je že vieme Developerovi ponúknuť aj možnosti financovania či už celého projektu alebo aj klientom , ktorí sa rozhodnú pre kúpu nehnuteľnosti v danom projekte a samozrejme realizujeme aj predaj nehnuteľností v danom projekte.

Výhodné možnosti finacovania nového bývania by mali byť súčasťou ponuky každého developera. Naše know-how a skúsenosti nám pomôžu pripraviť ponuku financovania podľa skutočných potrieb vašich klientov.

Tí, ktorí si u vás nové bývanie vyberú, získajú hypotekárne financovanie jednoducho a najmä výhodne. Celá kúpa sa tak stane jednoduchšou, transparentnejšou a príjemnejšou pre všetky strany.