ZigaForm version 5.2.6
Sme dostupní a pracujeme 100 % ONLINE  |  Premýšľate ako ušetriť na hypotéke alebo uvažujete nad vlastným bývaním ? Pomôžeme Vám na diaľku  |  Napíšte nám na info@profibroker.sk alebo nám zavolajte +421 902 063 995  |  Musíte si vybrať novú poistku alebo zisťujete, že tá existujúca nie je bez chyby ? Nemusíte tápať, poradíme Vám každý deň ONLINE alebo cez telefón  |  Napíšte nám na info@profibroker.sk alebo nám zavolajte +421 902 063 995  |  Vyplňte kontakty cez naše formuláre, pošlite nám email alebo zavolajte  |  Poradíme Vám bezpečne. Bez čakania. Na diaľku. A zadarmo.

Financie

„So službou Profi Financie od spoločnosti Profi Broker mám od teraz svoje financie pod kontrolou.“

Produkty na finančnom trhu sa neustále menia. Preto pre bežného človeka spravovať svoje financie a dosahovať profit je náročné. Študovať trendy, sledovať analýzy, vychádzať zo skúseností, oboznamovať sa s podrobnosťami produktov a porovnávať podmienky – to vyžaduje čas, úsilie a odbornosť. Predstavte si však, že vy svoj vzácny čas trávite s rodinou a priateľmi a zároveň využívate výhody privátnej služby – služby od profesionálnej spoločnosti, ktorý na finančnom trhu obhajuje vaše záujmy sedem dní v týždni

Našou prioritou je vždy klient a jeho záujmy. Našim cieľom je aby klient využíval produkty z finančného trhu tak aby boli pre neho prínosom a nie záťažou. So službou Profi Financie klient získa komplexnú analýzu svojich financií a výdavkov ako aj analýzu už uzatvorených produktov z finančného trhu, kde sa spolu s našim profesionálom pozrú detailnejšie na výhody produktu za ktorý si klient platí a aký prínos mu daný produkt môže priniesť. Našim hlavným cieľom je byť ku klientovi čo najbližšie aby sa vždy mohol obrátiť na nášho profesionála a dať si poradiť pri rozhodnutiach, ktoré pri zlých rozhodnutiach môžu stáť klienta tisíce eur.

Dôkladne zanalyzujeme vaše potreby a ukážeme vám, ako získať maximálny profit prostredníctvom nástrojov finančného trhu. Od teraz ste našli svojho finančného partnera na celý život, ktorý bude vždy obhajovať Vaše záujmy.

Ako vám vieme pomôcť?

Vy viete peniaze zarobiť, my vám vieme pomôcť ich zhodnotiť. V živote človeka sa vyskytne mnoho situácií, ktoré sa musia odzrkadliť aj v jeho finančnom plánovaní. My vám vieme pomôcť za každých okolností – v lepších aj náročnejších časoch.
Dohodnite si nazáväznú konzultáciu

Profi Broker Fin s.r.o.
Sídlo: Gorazdova 1, 949 01 Nitra
IČO: 52 471 641

Kancelária: Štefánikova trieda 43, 949 01 Nitra

Tel.: +421 911 878 728
 info@profibroker.sk

Kontakt pre developerov:

+421 907 042 865

Kontakt pre spoluprácu - financie:

+421 902 233 814

Kontakt pre spoluprácu - reality:

+421 911 878 728

Pondelok — Piatok
9:00 — 17:00

    Vaše meno
    Email
    Správa

  Vypracujeme pre Vás analýzu Vašich osobných financií, kde vyhodnotíme či je to pre Vás výhodné alebo nie
  Zabezpečíme Vám servis a pomoc pri riešení poistných udalostí
  Budeme Vás pravidelne informovať a výhodnejších produktoch určených pre Vás kde môžete ušetriť ročne stovky eur
  Zabezpečíme vás a vašu rodinu pre prípad nečakaných životných udalostí
  Odporučíme vám najvhodnejší spôsob ochrany vášho majetku
  Vypracujeme vám plán aktívneho vytvárania finančnej rezervy
  Vypracujeme vám plán na zabezpečenie vysokého životného štandardu na dôchodku
  Pomôžeme vám uľahčiť vašim deťom štart do života
  Poradíme vám, ako sa stať investorom a zoznámime vaše peniaze s rôznymi investičnými nástrojmi