ZigaForm version 6.0.3

ProfiBroker

Sme dostupní a pracujeme 100 % ONLINE  |  Premýšľate ako ušetriť na hypotéke alebo uvažujete nad vlastným bývaním ? Pomôžeme Vám na diaľku  |  Napíšte nám na info@profibroker.sk alebo nám zavolajte+421 948 890 584  |  Musíte si vybrať novú poistku alebo zisťujete, že tá existujúca nie je bez chyby ? Nemusíte tápať, poradíme Vám každý deň ONLINE alebo cez telefón  |  Napíšte nám na info@profibroker.sk alebo nám zavolajte +421 948 890 584  |  Vyplňte kontakty cez naše formuláre, pošlite nám email alebo zavolajte  |  Poradíme Vám bezpečne. Bez čakania. Na diaľku. A zadarmo.

  Realitný maklérFinančný maklér

  Víziou spoločnosti je neustále napredovať. Uvedomujeme si, že bez cieľavedomých a šikovných ľudí to nie je možné, pretože za úspešnou firmou stoja úspešní ľudia. Naša spoločnosť preto vytrvalo hľadá do tímu nových ľudí na rôzne obchodnícke, manažérske alebo riaditeľské pozície . Zaujímajú nás kandidáti, ktorí sa chcú stať profesionálmi v oblasti financií alebo realít a sú ochotní na sebe tvrdo pracovať a vzdelávať sa.  

  Stabilita

  Spoločnosť Profi Broker Fin patrí do skupiny spoločnosti EKVOIA Capital . To nám v našej práci zabezpečuje stabilitu a pevné piliere pre našu prácu ako aj neustálu chuť veci vylepšovať a posúvať sa vpred. Spoločnosť Profi Broker Fin spolupracuje v rámci finančného sprostredkovania s FINGO .

  50+ bánk a poisťovní​

  Výber najvhodnejšieho produktu je len na vás a na vašom klientovi. Naša obchodná sieť má absolútnu slobodu vo výbere produktov. K dispozícii máte stovky produktov od viac ako 50 renomovaných produktových partnerov - poisťovní, bánk, stavebných sporiteľní a investičných spoločností, vrátane všetkých favoritov z trhu.

  Najlepšie provízie

  Chceme, aby ste boli úspešní. Preto vám garantujeme jedny z najlepších provízií na slovenskom trhu. Kontrola zmlúv prebieha takmer okamžite, takže svoje peniaze dostanete bez zbytočných odkladov. Provízie vyplácame rýchlo a pravidelne.

  Minimum papierovania

  Naše procesy sme nastavili efektívnejšie ako u konkurencie. Ani my totiž nemáme radi papierovanie. Stále hľadáme nové cesty, ako náš systém zjednodušiť – vašu prácu teda zefektívňujeme aj tam, kde to z dôvodov regulácie bez papiera ešte nejde.

  Vzdelávanie

  Vzdelávanie máme nastavené na spôsob ako Vám vyhovuje . Či už formou online webinárov alebo sa pravidelne zúčastňujeme na odborných konferenciách . Je len na Vás aký spôsob si vyberiete a aký Vám vyhovuje . Vzdelávanie je jednou z kľúčových vecí, pretože aktuálne informácie sú pre Vás a Vašich klientov najdôležitejšie.

  Férový prístup a kancelária

  S nami získate férový prístup nie len na začiatku, ale počas celej spolupráce. Uvedomujeme, si že úspešnú spoločnosť tvoria úspešný ľudia a pokiaľ reprezentujete našu spoločnosť tak je našou povinnosťou Vám zabezpečiť také podmienky aby ste nemali dôvod rozmýšľať nad zmenou, ale pomohli nám spoločne vytvoriť úspešný príbeh.