ZigaForm version 6.0.3

ProfiBroker

Sme dostupní a pracujeme 100 % ONLINE  |  Premýšľate ako ušetriť na hypotéke alebo uvažujete nad vlastným bývaním ? Pomôžeme Vám na diaľku  |  Napíšte nám na info@profibroker.sk alebo nám zavolajte+421 948 890 584  |  Musíte si vybrať novú poistku alebo zisťujete, že tá existujúca nie je bez chyby ? Nemusíte tápať, poradíme Vám každý deň ONLINE alebo cez telefón  |  Napíšte nám na info@profibroker.sk alebo nám zavolajte +421 948 890 584  |  Vyplňte kontakty cez naše formuláre, pošlite nám email alebo zavolajte  |  Poradíme Vám bezpečne. Bez čakania. Na diaľku. A zadarmo.
Vziať si tú správnu hypotéku je veľmi zodpovedné rozhodnutie, ktoré s vami zostáva dlhú dobu. Odporúčame vám, aby ste sa pri tomto vážnom kroku bezplatne poradili s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám v rozhodovaní pomôže.

Získajte s nami najvýhodnejšiu hypotéku na trhu!

Či už plánujete financovať nové bývanie, získať výhodnejší úver na bývanie namiesto existujúceho alebo nahradiť viacero úverov jednou hypotékou, tak naši Hypotekárny špecialisti sú pripravení Vám v celom procese pomôcť a poskytnúť Vám kvalitný hypotekárny servis.

S Profi Hypotékou naviac získate bezplatne:

Porovnanie všetkých ponúk financovania

Zohľadnenie individuálnych možností

Pomoc v celom procese vybavovania

Všetky rokovania s bankou vedieme za Vás a stojíme na Vašej strane!

Prečo riešiť hypotéku s nami?

Všetky banky na jednom mieste

Naši klienti okrem iného získajú dobré riešenie financovania a poradenstvo. Naši klienti po spätných väzbách od nich často krát kladne hodnotili hlavne čas. Pretože po stretnutí s našim Hypotekárnym špecialistom mali vypracovanú ponuku financovania najneskôr do 24 hodín, pričom keby si to riešia sami tak musia obiehať niekoľko bánk a aj tak nevedia presne na koho sa v danej banke obrátiť. Do spolupráce s nami vstupujú kvôli nižším úrokovým sadzbám, ale aj kvôli zníženiu celkových vedľajších nákladov napr. na znalcov, bankové poplatky a pod.

Pre mnohých klientov je však omnoho dôležitejší komfort a pohodlie pri vybavovaní hypotekárneho úveru , ktorý im služba Profi Hypotéka poskytuje. Na jednom mieste nájdu všetko, čo je k vybaveniu hypotéky potrebné. Nemusia navštevovať rôzne úrady (banky, poisťovne, katastre…), ale najmä sa nemusia obávať, či všetko spravili správne a či na niečo nezabudli. Jedno unáhlené a nesprávne rozhodnutie môže stáť stovky eur, čo je naozaj zbytočné. Naši hypotekárny špecialisti vás hravo prevedie všetkými úskaliami hypotekárneho financovania a pripravia pre Vás Hypotéku na kľúč.

AKO PRACUJEME ?

PRIPRAVÍME VÁM

ponuku bánk na počkanie
Prečo by ste mali chodiť po jednotlivých bankách sami, keď ideálne riešenie vašej hypotéky sa dá nájsť na jednom mieste za pomoci našich kvalifikovaných a skúsených Hypotekárnych špecialistov? Profi Hypotéka Vám ponúka odbornú konzultáciu a kompletný administratívny servis, ak si vyberáte hypotekárny úver.

PORADÍME VÁM

pri výbere optimálneho financovania
Zároveň Vám šetríme čas, starosti a zbytočné chyby, ktorých sa môžete dopustiť. Urobíme všetko preto, aby mala Vaša hypotéka nielen tie najlepšie možné parametre, ale aby jej vybavenie bolo jednoduché, rýchle a bez starostí.

POMÔŽEME VÁM

Hypotéka s sami je jednoduchá, rýchla a bez starostí.
V celom procese vybavovania hypotéky, od podania žiadosti až po splnenie podmienok po vyčerpaní úveru

Kontaktné údaje

Profi Broker Fin s.r.o.
Sídlo: Farská 9, 949 01 Nitra
IČO: 52 471 641

Kancelária: Farská 9, 949 01 Nitra

Tel.: +421 911 878 728
Email: info@profibroker.sk

ProfiBroker FIN s.r.o. je partnerom FINGO.SK s.r.o.

Email

info@profibroker.sk

Pondelok — Piatok
9:00 — 17:00