ZigaForm version 6.0.3

ProfiBroker

Sme dostupní a pracujeme 100 % ONLINE  |  Premýšľate ako ušetriť na hypotéke alebo uvažujete nad vlastným bývaním ? Pomôžeme Vám na diaľku  |  Napíšte nám na info@profibroker.sk alebo nám zavolajte+421 948 890 584  |  Musíte si vybrať novú poistku alebo zisťujete, že tá existujúca nie je bez chyby ? Nemusíte tápať, poradíme Vám každý deň ONLINE alebo cez telefón  |  Napíšte nám na info@profibroker.sk alebo nám zavolajte +421 948 890 584  |  Vyplňte kontakty cez naše formuláre, pošlite nám email alebo zavolajte  |  Poradíme Vám bezpečne. Bez čakania. Na diaľku. A zadarmo.
Spoločnosť Profi Broker Fin s.r.o. bola založená ako nezávislá maklérska firma po viac ročných skúsenostiach na finančnom a realitnom trhu oboma zakladateľmi . Obaja majitelia spoločnosti si prešli viacerými medzinárodnými finančným spoločnosťami na obchodníckych, manažérskych a riaditeľských pozíciách.

Víziou spoločnosti je vytvoriť unikátne miesto pre klienta v oblasti finančných produktov a riešenia otázky bývania.

Medzi nášho najvýznamnejšieho strategického partnera patrí spoločnosť FINGO.SK s. r. o. 

Profi Broker Fin s.r.o. ako podriadený finančný agent vďaka zmluvnému partnerstvu so spoločnosťou FINGO.SK s.r.o. poskytuje finančné sprostredkovanie poistenia, úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov a dôchodkového sporenia

Spoločnosť sa špecializuje na poskytovanie finančných a realitných služieb s cieľom poskytnúť pre každého klienta čo najkvalitnejšiu službu a individuálny prístup komplexného finančného plánovania. Prostredníctvom našich sprostredkovateľov sa snažíme byť ku klientom bližšie aby sme mohli priniesť aj bežným klientom alebo podnikateľom výhody a porozumenie produktom na finančnom trhu a aby ich mohli využívať čo najefektívnejšie.

Našim hlavným cieľom je priniesť klientom čo najväčšiu pridanú hodnotu pre nich z finančných produktov , ktoré denno denne využívajú.

Našou najväčšou výhodou je práve prepojenie našich dvoch divízíi – finančnej a realitnej – práve vďaka tomuto klient vie vyriešiť všetko s nami, vďaka čomu klientovi šetríme čas a peniaze.

Uvedomujeme si, že úspešnú značku môžu vybudovať len úspešní ľudia, preto kladieme veľký dôraz na našich sprostredkovateľov a na ich odborné vzdelávanie, čím zaručujeme ich profesionálny prístup.

Medzi naše základné hodnoty spoločnosti patrí:

Filozofia a vízia

Naša primárna vízia je vybudovať silnú, fungujúcu spoločnosť, ktorá bude vedieť klientom priniesť riešenie a orientáciu v oblasti financií a pomoc pri riešení predaja, prenájmu alebo kúpy nehnuteľnosti. Naša filozofia je postavená na otvorenosti a transparentnosti voči klientom, spolupracovníkom a finančným partnerom. Našim spolupracovníkom sa snažíme zabezpečiť čo najkvalitnejšie podmienky pre ich každodennú prácu, aby boli hrdý pracovať pod značkou Profi Broker.
VÁŽENÍ KLIENTI,
uvedomujeme si, že voľba vhodného partnera v oblasti financií alebo bývanie je veľmi dôležité a zodpovedné rozhodnutie. Preto si vážime Vašu dôveru a vynaložíme maximálne úsilie, aby sme Vaše očakávania naplnili a Vy ste sa mohli na nás zakaždým s radosťou obrátiť.