ZigaForm version 5.2.6
Sme dostupní a pracujeme 100 % ONLINE  |  Premýšľate ako ušetriť na hypotéke alebo uvažujete nad vlastným bývaním ? Pomôžeme Vám na diaľku  |  Napíšte nám na info@profibroker.sk alebo nám zavolajte +421 902 063 995  |  Musíte si vybrať novú poistku alebo zisťujete, že tá existujúca nie je bez chyby ? Nemusíte tápať, poradíme Vám každý deň ONLINE alebo cez telefón  |  Napíšte nám na info@profibroker.sk alebo nám zavolajte +421 902 063 995  |  Vyplňte kontakty cez naše formuláre, pošlite nám email alebo zavolajte  |  Poradíme Vám bezpečne. Bez čakania. Na diaľku. A zadarmo.

O nás

Spoločnosť Profi Broker Fin s.r.o. bola založená ako nezávislá maklérska firma po viac ročných skúsenostiach na finančnom a realitnom trhu oboma zakladateľmi . Obaja majitelia spoločnosti si prešli viacerými medzinárodnými finančným spoločnosťami na obchodníckych, manažérskych a riaditeľských pozíciách.

Víziou spoločnosti je vytvoriť unikátne miesto pre klienta v oblasti finančných produktov a riešenia otázky bývania.

Medzi nášho najvýznamnejšieho strategického partnera patrí spoločnosť FINGO.

Spoločnosť sa špecializuje na poskytovanie finančných a realitných služieb s cieľom poskytnúť pre každého klienta čo najkvalitnejšiu službu a individuálny prístup komplexného finančného plánovania. Prostredníctvom našich sprostredkovateľov sa snažíme byť ku klientom bližšie aby sme mohli priniesť aj bežným klientom alebo podnikateľom výhody a porozumenie produktom na finančnom trhu a aby ich mohli využívať čo najefektívnejšie.

Našim hlavným cieľom je priniesť klientom čo najväčšiu pridanú hodnotu pre nich z finančných produktov , ktoré denno denne využívajú.

Našou najväčšou výhodou je práve prepojenie našich dvoch divízíi – finančnej a realitnej – práve vďaka tomuto klient vie vyriešiť všetko s nami, vďaka čomu klientovi šetríme čas a peniaze.

Uvedomujeme si, že úspešnú značku môžu vybudovať len úspešní ľudia, preto kladieme veľký dôraz na našich sprostredkovateľov a na ich odborné vzdelávanie, čím zaručujeme ich profesionálny prístup.

Medzi naše základné hodnoty spoločnosti patrí:

Filozofia a vízia

Naša primárna vízia je vybudovať silnú, fungujúcu spoločnosť, ktorá bude vedieť klientom priniesť riešenie a orientáciu v oblasti financií a pomoc pri riešení predaja, prenájmu alebo kúpy nehnuteľnosti. Naša filozofia je postavená na otvorenosti a transparentnosti voči klientom, spolupracovníkom a finančným partnerom. Našim spolupracovníkom sa snažíme zabezpečiť čo najkvalitnejšie podmienky pre ich každodennú prácu, aby boli hrdý pracovať pod značkou Profi Broker.

VÁŽENÍ KLIENTI,

uvedomujeme si, že voľba vhodného partnera v oblasti financií alebo bývanie je veľmi dôležité a zodpovedné rozhodnutie. Preto si vážime Vašu dôveru a vynaložíme maximálne úsilie, aby sme Vaše očakávania naplnili a Vy ste sa mohli na nás zakaždým s radosťou obrátiť.
Erik Švec
Riaditeľ spoločnosti